Pokud víte, že je váš příjem nízký, tak jistě pátráte po hypotéce bez doložení příjmu. Třeba to děláte proto, že vám v bance tvrdili, že s vaším příjmem nemáte na žádný úvěr nárok, protože je tak nízký, že byste z něj nedokázali půjčku splácet. Ovšem je otázka, zda tomu tak je i ve skutečnosti, a zda se takové tvrzení zakládá na skutečných faktech anebo jen na teoretických odhadech vaší finanční situace.

dolary

K tomu, abyste si dokázali odpovědět na takovou otázku, musíte sečíst veškeré vaše pravidelné dlouhodobé příjmy, rovněž musíte sečíst své pravidelné výdaje, a když je poté vzájemně odečtete, tak zjistíte, kolik peněz vám zbude ve vašem měsíčním rozpočtu na to, abyste z nich mohli splácet úvěr i s úroky. Takže nevěřte na žádné teoretické výpočty a vždy si vše dobře sami spočítejte. Pokud totiž budete mít jasno v tom, jaké jsou vaše konkrétní možnosti, tak budete moc dobře vědět, o jaký úvěr má smysl žádat.

bankovky

Ovšem vraťme se zpět k výše zmíněné hypotéce bez doložení příjmu http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/. Ano, pod takovým označením skutečně naleznete úvěr, který vám může ve vaší životní situaci pomoci, nicméně s velkou pravděpodobností to bude něco jiného, než čekáte.
V reálném světě totiž žádná hypotéka bez dokládání příjmu neexistuje. Ať už se obrátíte na libovolného poskytovatele půjček, na banku, nebankovní společnost anebo ještě jinam, tak tento subjekt má vždy povinnost vaše příjmy prověřit. Nikdy tedy nemůžete získat půjčku, aniž by si věřitel ověřil, zda ji budete schopni splácet.

A díky tomu nebudete zbytečně riskovat ani vy, ani poskytovatel takové půjčky.
Ovšem tato skutečnost vám v žádném případě nebrání potřebný úvěr získat. Jestliže prokážete, že vaše příjmy jsou pro splácení požadovaného úvěru dostatečné, můžete jej mít. V takovém případě ideálně vyrazte do nebankovní společnosti, která je typická svým individuálním přístupem, takže vám může ušít úvěr na míru vašim možnostem.

Ohodnoťte příspěvek