Sjednejte si schůzku s terapeutem

Dostali jste se do složité životní situace? Začínáte pociťovat nepřirozeně negativní postoj ke všem událostem kolem Vás? Trápí Vás noční můry? Jste obětí trestného činu? Potýkáte se s novým životním stylem v důsledku automobilové nehody? Potřebujete posílit sebevědomí? Cítíte jakékoliv nepříjemné změny při kontaktu s lidmi? Procházíte partnerskou krizí a nezvládáte ji? Co se s tím dá dělat? Pokud Vám stačí kamarádi, kteří Vás vytáhnou z nejhoršího, pak je to v pořádku. Pokud Vám ale ani kamarádi nepomohou, oslovte odborníka v terapii EMDR.

Odborník ví, co má dělat

Terapie EMDR Vám opravdu pomůže v řešení Vaší psychické zátěže. Vaše trápení zmírní, nebo dokonce vyléčí. Odborník ví, co má udělat, ale musí vědět, že to chcete také. Bez Vašeho zájmu to rozhodně nepůjde. Na Vás hlavně záleží, jestli se chcete svých potíží opravdu zbavit. Pak už je jen otázkou času, kdy se svých trampot zbavíte. Ale počítejte s delším časem. Rychle to nepůjde, má-li být efekt příznivý. Zatížený duševní stav není žádná výhra, proto s návštěvou odborníka neotálejte.

Anonymita Vašich potíží je zaručena

Sezení, která začnete navštěvovat, jsou vedena na bázi naprosté důvěry a mlčenlivosti. U psychologa Praha To, co se na sezení upeče, to se tam také sní, řečeno příslovím. Nikdo ze zúčastněných nehodlá sdělovat svá trápení na potkání. A pokud Vám budou předepsány léky, například na zklidnění, nebo dobrý, posilující spánek, pak je poctivě berte podle pokynů. Nebude to navždy. I tělo si musí odpočinout od duševního strádání. Už se jen těšte na příznivé změny ve Vašem životě.