Odborník ví, co má dělat

Psychoterapie Praha 2 Vám opravdu pomůže v řešení Vaší psychické zátěže. Vaše trápení zmírní, nebo dokonce vyléčí. Odborník ví, co má udělat, ale musí vědět, že to chcete také. Bez Vašeho zájmu to rozhodně nepůjde. Na Vás hlavně záleží, jestli se chcete svých potíží opravdu zbavit. Pak už je jen otázkou času, kdy se svých trampot zbavíte. Ale počítejte s delším časem. Rychle to nepůjde, má-li být efekt příznivý. Zatížený duševní stav není žádná výhra, proto s návštěvou odborníka neotálejte.

 

Anonymita Vašich potíží je zaručena

Sezení u psycholog Praha, která začnete navštěvovat, jsou vedena na bázi naprosté důvěry a mlčenlivosti. To, co se na sezení upeče, to se tam také sní, řečeno příslovím. Nikdo ze zúčastněných nehodlá sdělovat svá trápení na potkání. A pokud Vám budou předepsány léky, například na zklidnění, nebo dobrý, posilující spánek, pak je poctivě berte podle pokynů. Nebude to navždy. I tělo si musí odpočinout od duševního strádání. Už se jen těšte na příznivé změny ve Vašem životě.

 

Psychoterapie Vám pomůže najít řešení

Člověk je tvor, který je zatím na nejvyšším žebříčku evoluce. Je to složitý organismus, kterému velí rozum, ale i city. Někdy v rozhodování vítězí rozum, jindy je rozum zakalen city. Tím, a mnohým dalším, se liší od ostatních živých bytostí na naší zeměkouli. Člověk pod tíhou citů, nebo naopak pod tíhou logického myšlení učiní rozhodnutí, která nebyla zrovna nejvhodnější. Tím se pak dostává do slepé uličky, ze které už mnohdy nedokáže najít cestu zpět. EMDR terapie je vědní disciplína, která Vám dokáže pomoci najít řešení nebo cestu.