Trpíte posttraumatickou stresovou poruchou?

Také i Vás potkalo nějaké neštěstí, se kterým jste se ještě úplně nevyrovnali a chtěli byste se obrátit na nějakou odbornou pomoc, která Vám s tímto duševním problémem pomůže? Kolem nás se pohybuje obrovské množství lidí, kteří byli svědky něčí autonehody, a pokud k těmto lidem patříte i Vy, potom také určitě víte, že není jednoduché se s takovýmhle zážitkem vyrovnat. Možná se u Vás rozvinula posttraumatická stresová porucha. Pokud tedy patříte k těmto osobám, které mají tyto smutné zkušenosti, nebo máte ve svém okolí někoho, kdo má podobný problém, pak se na nás určitě obraťte. Jsme přesvědčeni, že Vám naše psychoterapie praha 1 pomůže a Vy se tak budete moci vrátit opět do normálu.

Setkání s traumaty

Každý člověk se během života musí poprat se situacemi, které mají hořkou příchuť. Nejraději bychom je nikdy neprožili, ale bohužel, musíme se naučit s nimi žít. Obklopuje-li Vás neustálá tíseň, tlak a stres, je něco špatně a to by se mělo co nejrychleji vyřešit. Máte-li nějaký traumatický zážitek, jako je dopravní nehoda, nebo jste byli svědkem nějakého násilí, nebo máte například problémy v rodině, či Vás trápí nedostatečné sebevědomí, obraťte se na člověka, který má s PTSD bohaté zkušenosti a rád Vás znovu navede do života plného radosti a smíchu. Možná se potýkáte i s tím, že Vás nic nebaví a Vaše práce Vás spíše obtěžuje a vůbec Vás nenaplňuje. Společně najdeme řešení, jak život ozvláštnit a vybereme možnosti, jež budou vést ke zdárnému cíli- Vašemu štěstí a pohodě.

Psycholog Praha je dobrá volba!

Jestli uvažujete nad tím, že se obrátíte na psychologa v Praze, pak byste neměli otálet s objednáním třeba zrovna tady. Nemusíte se přeci užírat dlouhým smutkem nebo se utápět sami v depresích, když je tu někdo, kdo Vám může pomoci. Nebojte se, že by Vás nějak hodnotil a soudil za jakékoliv Vaše jednání. Od toho tady opravdu není. Naopak Vám pomůže najít cestu, jak pokračovat dál a navrhne Vám třeba různé alternativy řešení. Není tady od toho, aby rozhodoval za Vás. Vše si rozhodnete Vy, kam se bude dál Váš život ubírat. Spíše Vám může být nápomocný právě v nalezení řešení, které Vy sami zatím nevidíte.