Dárek: zážitky pro muže a pro ženy

Dárek v podobě zážitku pro muže a pro ženy zajistí dárkové poukazy

Dárkové poukazy na zážitkové dárky se dají rozdělit do mnoha kategorií. Ještě pořád se ale nejvíce přikládá důležitost, jestli dárek věnujete muži či ženě. Většinou se dárky pro ženy skládají z poukazu na relaxační pobyty, zájezdy nebo různé semináře.

Dárky pro muže

Muži zase preferují adrenalinové zážitky. Proto dárky pro muže většinou znamenají více akčnosti, seskok padákem, bungee jumping, řízení terénního či sportovní vozu a podobné adrenalinové zážitky. To samozřejmě neznamená, že takovíto dárek je pouze pro muže. Nikde není psáno, že žena nepotřebuje také trochu adrenalinu, že nedokáže co někteří pánové. A muži si zajisté také rádi zalenoší v sauně, vířivce a při masáži. Vždyť ten, kdo takoví dárek druhému věnuje, má zajisté nejlepší přehled o tom, co jeho přítele, kamaráda či partnera zajímá, co ho baví či vzrušuje.

Mezi mužské dárky patří povětšinou více adrenalinové zážitky. Klidně i potápění v moři mezi žraloky, nebo seskok padákem z letadla, let historickým letadlem nebo s balónem. Někteří muži dávají přednost i trenažérům, které imitují start, let a přistání letadla. Samozřejmě ani ženy se nemusí těchto sportů vzdát.

Dárky pro ženy

Ale v rámci dárky pro ženy jsou připraveny i jiné požitky. Například péče o tělo a pleť. Víkendové wellness pobyty v příjemném prostředí s řadou masáží. A samozřejmě, i zde opačné pohlaví může být uspokojeno. Vždyť i pánové mohou ocenit různé typy masáží, zábalů a starostlivosti o jejich tělo.
Velmi oblíbeným způsobem jak předat poukaz na zážitkový dárek je dárkový balíček. Je to vlastně zabalený certifikát opravňující jeho majitele k vyzvednutí – uskutečnění jeho dárku. Certifikát je uložený v elegantním balíčku, samozřejmě bez jeho ceny, aby náhodou nedošlo k nedorozumění. V balíčku jsou přesné instrukce týkající se jeho dárku, rezervace, mapa, vše zkrátka potřebné.

Dárky pro ženy i dárky pro muže můžete zakoupit pomocí internetových stránek zazitkove-darky.cz, kde se pečlivě držte instrukcí. Vámi zakoupený dárkový poukaz doručíme do druhého dne na místo určení. Jeho platnost je devět měsíců, tudíž obdarovaný má čas se na realizaci a naplnění obsahu svého dárku připravit, vybrat si ten nejvhodnější okamžik. Pravidelní zákazníci potom dostávají bonusy v podobě slevy na další zakoupené zážitkové dárky, které mohou nabídnout svým přátelům, popřípadě je využít i sami.

Dárky se nejčastěji dávají k narozeninám, či jiným významným okamžikům, ale nejvíce ceněné jsou zážitkové dárky dané jen tak, z přátelství, z lásky. A to je to, co naši zákazníci mají, když pořizují dárky pro své bližní a přátele.