Uniwise Business Intelligence – komplexní řešení, zkušenosti, otevřené technologie Microsoft

V dnešní době snad každá softwarová firma nabízí řešení Business Intelligence. Nicméně neexistuje jednotný pohled na to co oblast Business Intelligence obsahuje a co zákazník získá. Na dodávku řešení Business Intelligence můžeme nahlížet z pohledu toho, co zákazník dostane, kde na jedné straně jsou programátoři, kteří v technologiích udělají vše, co zákazník požaduje. Z druhé strany je dodávka řešení, kde je kladen důraz na Business přínosy pro zákazníka, a na straně dodavatele jsou Business konzultanti, kteří mají znalosti o podnikání zákazníka a tyto znalosti úspěšně promítnou do řešení Business Intelligence.

Dále můžeme nahlížet na řešení z pohledu otevřenosti řešení, kdy na jedné straně jsou sofistikované black-boxy, které sice umožní zákazníkovy přístup k datům a analýzy, ale všechny požadavky na změnu je nutné dělat s dodavatelskou firmou. Z druhé strany je možné dodat řešení Business Intelligence na zakázku zákazníkovy, který si již dále a kontinuálně udržuje řešení svépomoci.

Společnost Uniwise dodává řešení Business Intelligence s přidanou business hodnotou pro zákazníka. Řešení jsou dodávána na otevřené technologii Microsoft, která umožní zákazníkovi vlastní údržbu a rozvoj. Společnost Microsoft patří mezi lídry v oblasti Business Intelligence. Komplexnost nástrojů a komponent umožní na technologii Microsoft vybudovat jak jednoduchá řešení, tak i komplexní řešení Business Intelligence pro velké podniky.

Komponenty Microsoft pro řešení Business Intelligence:

  • Microsoft SQL server
  • Microsoft SQL Server Analysis Services
  • Microsoft SQL Server Reporting Services
  • Microsoft SQL Server Integration Services
  • Microsoft SharePoint Server
  • Microsoft Excel