Zbavte se stresu na wellness pobytech

Pracovní povinnosti vás zmáhají a cítíte, že byste si potřebovali na chvíli odpočinout? Pokud si nemůžete vzít delší dovolenou, jsou pro vás výborným řešením víkendové pobyty. Navíc pokud si v rámci pobytu dopřejete relaxační wellness procedury, během kterých můžete nerušeně odpočívat a načerpat novou energii.

Víkendové wellness pobyty jsou v poslední době velmi oblíbené. Svůj podíl na tom má bezesporu fakt, že se jedná o krátké pobyty, kvůli kterým není potřeba vyřizovat dovolenou v práci. Navíc během víkendu absolvujete řadu wellness procedur (sauna, masáž, vířivka, zábaly, koupele atd.), které prospějí vašemu tělu i mysli. Také okolí wellness hotelů je obvykle velmi zajímavé a nabízí kvalitní podmínky pro turistiku, cyklistiku i vyžití s dětmi.

Slevy na wellness pobyty

Wellness pobyty jsou oblíbené také díky slevovým portálům, na kterých je můžete nakoupit s výraznou slevou, která nezřídka kdy dosahuje hranice 50 % i více. Wellness dovolená tedy nemusí být vůbec drahá, stačí si jen správně vybrat! Slevových portálů existuje na českém trhu celá řada, kvalitní nabídku slev na pobyty, včetně slev na wellness pobyty naleznete například na slevovém portálu NewGo.cz. Prohlédněte si aktuální nabídku slev na pobyty a dopřejte si zajímavou dovolenou v České republice, na Slovensku, nebo v dalších evropských zemích za opravdu zajímavou cenu! Protože se jedná o cenově zvýhodněné nabídky, počet pobytů je vždy omezen – rozhodně tedy na nic nečekejte a zajistěte si svou dovolenou včas.

Wellness pobyty pro páry

Víkendový pobyt, zejména pak víkendový wellness pobyt, je skvělou volbou, pokud chcete strávit příjemné chvíle s partnerem. Nejenže si příjemně odpočinete, ale navíc si můžete užít romantickou večeři, která je obvykle v ceně pobytu, společné turistické výšlapy, výlety za kulturou, nebo se můžete vydat za zábavou. Slevy na víkendové wellness pobyty pro dva naleznete, stejně jako další pobyty, na webu www.newgo.cz.