Wellness jako forma odpočinku, zábavy a relaxace

Prožili jste nebo právě prožíváte náročné období a potřebujete si odpočinout? Máme pro vás řešení. Udělejte si radost wellness pobytem! Tento luxus by si čas od času měl dopřát každý, kdo se má alespoň trošku rád. Wellness pobyty jsou určeny všem, co jsou vystaveni každodennímu stresu nebo fyzické zátěži. Nechte se svést nabídkou slev na welness pobyty a dopřejte si odpočinek, který si zasloužíte! S víkendovými pobyty se slevou se můžete vydat i za poznáním nebo si vychutnat hromadu dobrého jídla a pití.

V rámci pobytů máte k dispozici širokou škálu wellness procedur i doprovodných služeb, díky kterým budete opět ve vynikající psychické i fyzické kondici. Samozřejmostí wellness pobytů je saunováni, ale příjemné pocity a relax zažijete i při masážích. Vybrat si můžete z velkého množství, ať už thajské, medové, bylinné či lávovými kameny aj. Masáže probíhají v příjemném klidném prostředí, provádí je kvalitně vyškolený zkušený tým masérů. Je to dokonalý zážitek, který hned tak neodezní.

Welnes pobyty pro páry i rodiny

Toužíte prožít se svojí drahou polovičkou romantický pobyt se slevou, užít si masáže, dlouhé procházky či večeře při svíčkách? Naše wellness víkendové pobyty pro dva s bohatým relaxačním programem jsou určitě tím nejlepším dárkem pro každý pár, který touží po odpočinku a rozmazlování. Pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout i od partnera, máme Wellness pobyty se zaměřením na relaxační víkendy pro ženy i pro pány. Některá hotelová wellness zařízení navíc nabízí také speciální kosmetické balíčky.

Milují vaše děti vodní radovánky? Využijte welness pobyt i pro děti! Najdou zde dostatek prostoru pro všechny aktivity a činnosti a zažijete chvíle plné zábavy a odpočinku!

Slevy na wellness pobyty

Balíčky wellnes pobytů se slevou v akci potěší i ty, kteří chtějí překvapit překrásným dárkem rodinné příslušníky, kamarády nebo třeba obdarovat novomanželé. Samozřejmostí jsou i wellness balíčky se slevami na wellnes pobyty pro seniory. Podívejte se na www.newgo.cz na rozsáhlou nabídku víkendových nebo týdenních wellness pobytů za přijatelnou cenu a navštivte nejkrásnější místa v Čechách a na Slovensku. Nabídka wellness pobytů je denně aktualizována!