Slevy na zájezdy

Láká vás poznávat nová místa, nové tváře, objevovat cizí světy, zkrátka cestovat? Cestování je koníček, kterým se lze zabývat v letních i zimních měsících, v každém ročním období. Vydat se v prosinci na vánoční trhy do Vídně je snad nejromantičtější věc, jakou můžete s partnerem udělat. V létě se vydat na zájezd k moři se slevou, opálit se, potápět, zdokonalit se v cizím jazyce a hlavně znovu a znovu zažívat dobrodružství a ten příjemný pocit v břiše, když se vydáváte do neznáma.

K moři se slevou

Milovníci léta si jej moc neužijí, protože ať se nám to líbí nebo ne, zima vždycky trvá déle a teplých sluncem prozářených dní je jako šafránu. Proč si tedy léto neprodloužit například zájezdem k moři? Díky slevovým portálům, jako je JustJoy.cz si můžete vybrat z nabídky zlevněných zájezdů k moři a vydat se s rodinou či přáteli za písečnými dunami a akvamarínovým oceánem. Sami dle libosti si můžete zaplatit pobyt s all inclusive stravou, což znamená, že se vám hotel postará o nápoje po celý den, snídaně, obědy i věčeře. Pokud už teď víte, že se vám nebude chtít odbíhat z pláže nebo spěchat z výletu kvůli obědu, vystačíte si s polopenzí, kdy máte postaráno o jídlo ráno a večer.

Poznávací zájezdy

Šetříte si dovolenou právě na zájezd k moři nebo na zimní lyžování? V tom případě využijte slev na poznávací zájezdy, kterých se můžete účastnit během prodloužených víkendů. Okouknout Paříž a její doménu Eiffelovu věž nebo Big Bena ve Velké Británii. Slevové portály nabízí spousty slev na dopravu, a tak můžete vyjet za hranice za přijatelné peníze bez toho, abyste půl roku střádali každou korunu. Na poznávací zájezd se můžete vydat v rámci skupiny s průvodcem a nemusíte mít obavy, pokud neovládáte cizí jazyk. Navíc se tak dozvíte mnoho zajímavostí, které nemusí být uvedené v kapesním průvodci a na místě se zeptat na další informace, které vás zajímají.

Na zájezd s přáteli nebo rodinou

Poznávací zájezdy, které zprostředkovávají cestovní kanceláře včetně autobusové dopravy, jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo party přátel. Pokud se chcete vydat na podobný zájezd s rodinou, myslete hlavně na menší děti, které nevydrží celý den pochodovat po památkách a po pár chvílích budou unudění, hladoví a uchození. Proto se s nimi vydejte k moři, kde můžou skotačit na pláži a cestování pro ně nebude taková bolest, když si užijí pár dní mimo sedadlo autobusu. Na internetu najdete plno zájezdů pro rodiny se slevou a ulevíte tak rodinnému rozpočtu.