S rodinou na horách

Po celém roce práce, studií, stresu a každodenním stereotypu si zasloužíme trochu odpočinku a zábavy. S předcházející zimou většinou plánujeme, kam vyrazit na dovolenou, protože Vánoční svátky a oslava nového roku jsou občas náročnější, místo toho abychom odpočívali a užívali si klid jsme ve stresu, nebo řešíme mnoho starostí. S rodinou však můžeme vyrazit na příjemnou dovolenou, stačí vyrazit za hranice k našim slovenským sousedům a můžeme si dopřávat hory, panenskou přírodu a výhody slovenských lázní. Finance můžeme ušetřit využitím slevy na pobyty na horách.

Tak jako u nás je na Slovensku nezměrný počet skiareálů a sjezdovek, které se zde ukrývají. Záleží na nás, jak zdatní jsme lyžaři, patříme-li k profesionálům, nebo se chceme lyžovat teprve naučit. Hotely mají kouzelné romantické prostředí, ze sjezdovek máme krásný výhled do celého okolí. Kromě klasického lyžování, snowbordu, nebo běžkařských tratí je možné vypůjčit si sněžný skůtr, nebo terénní čtyřkolku. Milovníci adrenalinových sportů uvítají možnost snowkitingu, kdy jsme pomocí padáku taženi na snowboardu.

Odpočinek ve Slovenských lázních

Po každé práci, nebo sportovnímu výkonu je vhodný kvalitní odpočinek pro regeneraci svalů, uvolnění celého těla i mysli. Na to jsou vhodné Slovenské lázně, kterých zde není málo. Léčivé účinky termálů jsou známé už od středověku, ani dnes tomu není jinak. Jezdí sem pravidelně lidé za odpočinkem, relaxací, na rehabilitace, po operaci, nebo i ženy, které mají problémy s početím. Jelikož mají lázně léčivé účinky, jsou vhodné také jako prevence proti nemocem, nebo při bolestech.

Lázeňství má na výběr mnoho procedur a léčebných terapií, které terapie, nebo procedury jsou vhodné právě pro nás nám poradí na místě kvalifikovaný lékař. Dopřávat si můžeme léčivé účinky lázní, nebo koupelí, ale také procedury masáží, peelingových kůr, celotělových zábalů, nebo společných cvičení. Areál lázní je obklopen promenádami, parky, altány a společenskými akcemi, což dělá z lázní ráj odpočinku i zábavy. Využijte aktuální slevy na pobyty na Slovensku a užijte si krásnou dovolenou!