Poznávejte Seychely!

Lákají vás exotické krajiny? Máte už dost pochmurného a chladného podzimu? Chcete si užít slunce a teplo? Pak rozhodně neváhejte a vydejte se na dovolenou na Seychely, do skutečného ráje na zemi, kde na vás čeká nádherné moře, bílé pláže a prosluněné dny. Prožijte chvíle se svou partnerkou či přítelem. Užijte si lenošení na pláži, vydejte se za poznáním a ochutnejte místní skvělou kuchyni. Přátelskost a ochota místních lidí vás okouzlí natolik, že se sem budete rádi vracet.

Hlavním a největším ostrovem Seychel je Mahé. Naleznete zde téměř vše, co je pro Seychely typické. Na severozápadním pobřeží se nachází krásná pláž Beau Vallon. Rozmanitá příroda a dech beroucí krajina s překrásnou faunou a flórou vás okouzlí. Druhý největší ostrov Seychel je Praslin, místo s překrásnými plážemi a jedninečnou přírodou. Rozhodně si nenechejte ujít návštěvu místní pralesní rezervace v údolí Vallée de Mai, patřící k dědictví UNESCO.

Aktivity na Seychelách

Nádherné prostředí Seychelských ostrovů vyvolá v člověku představu skutečného tropického ráje. Exotika zde na vás bude dýchat na každém kroku. Souostroví Seychel čítá 41 ostrovů a ostrůvků. Krásné pláže, bujné tropické zahrady a nejrůznější mořská dobrodružství jsou jen krátký výčet toho, co v tomto romantickém, ale i dobrodružném prostředí můžete zažít. Ubytování v malých hotelech či penzionech splňuje mezinárodní standard. Pokud budete chtít vyrazit za zábavou, tak na ostrově Mahé a Praslin najdete diskotéku i casino. Užijte si dovolenou na Seychelách naplno!

Nenechejte si ujít speciality místní gastronomie. Výběr jídel sahá od kreolských specialit s kari přes speciality z darů moře. I ti největší gurmáni zde uspokojí své chutě. Blankytně modré vody Indického oceánu nabízí perfektní podmínky pro potápění. Jen pár metrů od břehu uvidíte barevnou krajinu korálů, mušlí a stovky druhů ryb. Spatřit lze i želvy karety. Poznejte krásy podmořského světa na vlastní oči. Neváhejte a vydejte se na některý z leteckých zájezdů na Seychely a zažijte skutečný ráj na zemi!