Okružní plavby lodí, vaše dovolená snů

Okružní plavba lodí patří bezesporu mezi originální způsob, jak strávit dovolenou. A již dávno není jen výsadou horních deseti tisíc. Za cenu klasické dovolené, poznáte v nadstandardním pohodlí svá oblíbená místa z pohledu mořeplavců a dávných dobyvatel.

Objevte Norské fjordy, prosluněný Karibik, Kanárské ostrovy, Kanadu, Floridu a Bahamy, nebo kouzlo Středozemního moře. Láká Vás spíše Indický oceán, Havajské ostrovy, Panamský průplav, nebo Island a Grónsko? Ani to není problém. Nabídek jsou desítky a je opravdu z čeho vybírat.

Cestovní kanceláře nabízející okružní plavby jsou většinou omezené pouze na několik málo destinací. Často se také stává, že při výběru se Vaše dovolená snů začne pomalu rozplývat v oblacích naskakujících poplatků, které vracejí Vaši plavbu zpět do říše snů. Tohle se Vám ovšem s cestovní kanceláří CK RUDOLF REISEN nestane. Ta totiž na český trh přináší služby, které svým zákazníkům nabízejí německé CK. To znamená především špičkovou kvalitu za ceny nižší než u nás. Žádné skryté poplatky na Vás v jejich široké nabídce nečíhají. Vše je přehledné a uvedená cena konečná. Do vzdálených destinací obsahuje i cenu letenky. Bez obav tedy můžete vyrazit i na okružní plavbu kolem Austrálie a Nového Zélandu, nebo do Jižní Ameriky.

Velký výběr okružních plaveb do všech oblíbených destinací je příjemnou předností této CK. Veškeré nabídky v portfoliu jsou navíc pečlivě vybrané a prověřené, tak aby vždy odpovídali nabízené úrovni a nemohlo se stát, že za své peníze nedostanete to, co jste si zaplatili. Všechny tak za bezkonkurenční cenu nabízejí vysoký standard, pohodlí, bezpečí a luxus. V porovnání s konkurenčními nabídkami neláká Rudolf Reisen na nízké ceny, které by pro jejich klienty představovaly nepohodlné strávení dovolené, ale na prověřené a kvalitní služby s vysokou úrovní. Tisíce spokojených klientů a dlouholeté zkušenosti jsou toho důkazem.

Ať už se jedná o exotické zájezdy kdekoli po světě, zájezd sestavený na míru, nebo plavby lodí, vždysvou dovolenou prožijete bez starostí a s jistotou kvality služeb a komfortu. Stačí navštívit internetové stránky rudolfreisen.cz, nebo bezplatně zavolat na 800 100 567.

Udělejte krok ke své vysněné dovolené.