Na dovolené v Heiparku Tošovice se určitě nudit nebudete

Hledáte místo pro vaši dovolenou plné zábavy, dobrodružství a adrenalinu? Jeďte do Tošovic u Oder. Právě zde totiž naleznete vše, po čem na vaši aktivní dovolené toužíte. Tošovice se nacházejí 4 kilometry od městečka Odry a jsou jedním z hlavních center turistického ruchu v tomto kraji. Do této malé vesničky zamíří ročně tisíce návštěvníků. Během zimních měsíců se těší ze sjezdovek místního ski areálu a v létě si zde užívají vody, pohody a sluníčka. Pokud byste rádi strávili vaši dovolenou v Tošovicích, není nic jednoduššího než navštívit stránky slevových portálů. Naleznete tam slevy na zážitky, díky kterým se může váš sen o aktivní dovolené proměnit ve skutečnost.

Hotel pod sjezdovkou se stylovou restaurací

Čtyřhvězdičkový Hotel Heipark vám během pobytu poskytne komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích, které jsou vybaveny koupelnou, televizí, lednicí, minibarem a wifi, kterou naleznete po celém areálu. V Tošovicích nezapomínají ani na lidi upoutané na invalidním vozíčku. Hotel má pro ně jeden speciálně zařízený pokoj a přístup do hotelu je bezbariérový. V přízemí hotelu nalezneme i stylově zařízenou hotelovou restauraci, jejíž interiér vás zajisté nadchne. V restauraci se nacházejí velká akvária s mořskými rybkami, které vytvářejí klidnou a pohodovou atmosféru. Restaurace nabízí mnoho českých i zahraničních specialit v té nejvyšší kvalitě.

Zábava v Tošovicích nikdy nekončí

Zábavní park Heipark Tošovice je doslova rájem pro všechny milovníky aktivní dovolené nebo dovolené s dětmi. Během parných letních dnů se návštěvníci areálu mohou svlažit ve vodní nádrži, která během zimních měsíců slouží jako zdroj vody pro sněhová děla. Součástí nádrže je i prostorné molo, které je hojně využíváno pro nejrůznější skoky do vody a brouzdaliště pro naše nejmenší a začínající plavce. Pokud milujete sport a adrenalin, nebudete vědět, co dřív v Heiparku dělat. Můžete si zde vyzkoušet travní lyžování, bobovou dráhu, golf, trampolíny, jízdu na býkovi nebo beach volejbal. Mezi neobvyklé atrakce pak můžeme zařadit například tubing. Tubing je jízda na speciálních pneumatikách po dráze, která pobaví všechny věkové kategorie. Prohlédněte si aktuální slevy na ubytování a dopřejte si dovolenou plnou zajímavých zážitků!