Maledivy, exotická dovolená s vůní luxusu

Rádi byste vyměnili pochmurné podzimní a deštivé dny za slunce, moře a teplo? Chtěli byste prožít exotickou dovolenou se svými blízkými? Tak právě pro vás máme jednoduché řešení! Vydejte se na dovolenou na Maledivy. Tato krásná země má rozhodně co nabídnout. Nádherné průzračné tyrkysové moře, sněhobílé pláže, exotická kuchyně i historické památky. To vše na vás čeká na Maledivách! Neváhejte a vyberte si z pestré nabídky leteckých zájezdů na Maledivy a prožijte prosluněné dny na pláži!

Pro Maledivy nejsou typické velké hotelové komplexy. Ubytovat se můžete v útulných vilkách či bungalovech, kde pro vás bude zajištěn ten nejlepší komfort. Pokoje jsou luxusně vybavené. Samozřejmostí je TV, internet, minibar, vlastní sociální zařízení. Na terase s pohodlnými křesly a výhledem na moře si můžete vychutnat drink. Nespornou výhodou také je, že vilky i bungalovy jsou situovány přímo na plážích. Zvolte si i způsob stravování. Na výběr je polopenze či all inclusive s neomezenou konzumací jídla i nápojů. Užijte si skvělou all inclusive dovolenou na Maledivách, nechejte se hýčkat a odpočiňte si od pochmurných dní, které panují v České republice.

Exotická dovolená na Maledivách

Ostrovní stát Maledivy se nachází v Indickém oceánu na jihu Asie a je nejníže položeným státem světa. Krásné počasí, jedinečná fauna a flóra, exotická kuchyně, sněhobílé pláže a blankytně průzračný oceán. To vše je spojeno s touto krásnou zemí. Skvělé podmínky jsou zde pro příznivce potápění. Na své si přijdou i ti z vás, kteří rádi poznávají kulturu a historické památky. Navštivte například hlavní město Malediv – Malé.

Vychutnejte si tradiční pokrmy, které maledivská kuchyně nabízí. K tradičním pokrmům patří například tuňáková polévka garudhya, ostré kari, rýže a bezpochyby také nejrůznější druhy mořských ryb a živočichů. Dovolená na Maledivách je vhodná nejen pro zamilované páry, ale i pro rodiny s dětmi. Neváhejte a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách!