Jeseníky – ideální místo pro letní dovolenou

Rádi byste strávili jarní dovolenou na našich krásných českých horách? Dopřejte sobě a svým blízkým perfektní víkendový pobyt. Využijte slevy a vydejte se do Jeseníků. Čekají zde na vás útulné hotely a penziony, které vám poskytnou komfortní ubytování, kde vám nebude nic scházet. Účelně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi připojením jsou samozřejmostí. Svůj automobil zaparkujete zdarma na přilehlém parkovišti. Neváhejte a využijte slevy na ubytování v Jeseníkách! Prožijte nezapomenutelnou dovolenou plnou skvělých zážitků!

Pobyt v Jeseníkách si jistě užije každý člen vaší rodiny. Příznivci odpočinku a wellness procedur mohou vyzkoušet nejrůznější druhy masáží, zábalů, perličkovou koupel nebo mohou posílit své zdraví návštěvou sauny. Ti, kteří mají raději aktivní odpočinek, se vypraví na túru nádhernou horskou krajinou. Vyzkoušejte také oblíbený nordic walking. Nenechejte si ujít také návštěvu místních restaurací, kde si dopřejete nejrůznější české speciality a posedíte s přáteli u sklenky lahodného vína, piva či šálku kávy. Neseďte doma a vydejte se na prodloužený víkend s vašimi blízkými. Využijte slevy na pobyty na horách právě teď!

Objevte kouzlo Jeseníků

Jeseníky patří mezi druhé nejvyšší pohoří České republiky. Nachází se v severozápadní části Moravy a ve Slezsku. Nejvyšší horou Jeseníků je se svou výškou 1492 m Praděd. Výšlap na tuto horu je výzvou pro každého nadšence horské turistiky. Mezi další významné vrcholy patří: Šerák, Keprník, Vysoká hole, Břidličná hora a další. Pohoří Jeseníků se rozděluje na tři celky: Pradědská, Keprnická a Medvědská hornatina. Neváhejte a vydejte se za poznáním do našich hor. Využijte slevy na pobyty v Jeseníkách a prožijte jedinečné zážitky po boku svých blízkých.

Pojměte dovolenou po svém! Milovníci turistiky přivítají upravené turistické trasy v pohádkově rozkvetlé krajině. Příznivci wellness si užijí řadu uvolňujících procedur. Prožijte skvělou jarní dovolenou na horách s přáteli, příbuznými, partnerem či přítelkyní. Využijte slevy na pobyty v Jeseníkách a vydejte se na cestu!