Jaro v Beskydech

Po dlouhé zimě je tu opět jaro. Neseďte doma, vydejte se na hory a prožijte toto krásné roční období na čerstvém vzduchu. Využijte slevy na ubytování v Beskydech a udělejte si pohodovou několikadenní dovolenou na horách se svou rodinou, přáteli nebo se svým partnerem či přítelkyní. V Beskydech na vás čeká nejen krásná příroda, ale také spousta příležitostí, jak si užít vaši dovolenou plnými doušky.

V Beskydech se můžete ubytovat v útulných penzionech nebo hotelech. Pokoje jsou účelně vybavené s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi připojením. Samozřejmostí je parkování zdarma na přilehlém parkovišti. Využijte všech služeb, které místní ubytovací zařízení poskytují. Navštivte saunu, bazén, vířivku nebo si zajděte na příjemnou uvolňující masáž. Nevynechejte také návštěvu místních restaurací, kde ochutnáte nejrůznější české speciality. Využijte právě teď slevy na ubytování v Beskydech a vydejte se na pohodovou dovolenou!

Dovolená v Beskydech pro každého

Beskydy jsou ideálním místem pro vaši dovolenou. Moravskoslezské Beskydy se nachází v nejvýchodnější části České republiky na hranici s Polskem a Slovenskem. V roce 1973 byly vyhlášeny Chráněnou krajinnou oblastí. Nejvyšším vrcholem je Lysá hora. Mezi další známé vrcholy patří například Radhošť a Smrk. Krásná příroda, kterou zde naleznete,vybízí k nejrůznějším sportovním aktivitám a příjemnému odpočinku. Tato oblast s bohatou tradicí, historií a lidovou architekturou vás nadchne. Neváhejte a využijte slevy na pobyty v Beskydech a vydejte se na několikadenní dovolenou na horách.

Udělejte radost svým nejbližším a prožijte společně jedinečnou horskou dovolenou. Čas prožitý v Beskydech může pojmout každý po svém. Příznivci sportu se mohou vydat na nejrůznější túry a procházky. Také milovníci odpočinku si přijdou na své. Vybírat můžete z pestré škály relaxačních aktivit. Mezi oblíbené patří bylinné a pivní koupele. Neváhejte a využijte právě nyní slevy ve výši 40 – 60% na pobyty v Beskydech a vydejte se na krásnou dovolenou do hor! Prohlédněte si aktuální last minute zájezdy a užijte si svou dovolenou se slevou!