Pohodlná a rychlá přeprava zásilek

Každá firma potřebuje jednou za čas odeslat nějaké balíky, ať už z důvodu obchodovaní s jinými společnostmi nebo třeba z důvodu zasílání zboží k zákazníkovi. Přeprava zásilek není tedy ničím neobvyklým, a proto je tedy jasné, že každá firma by si měla najít partnera v oblasti přepravy, nějakou spedici, na kterou se bude moci v případě doručování zásilek skutečně spolehnout. Spousta společností se obrací právě na Emons, jehož doménou není pouze vnitrostátní přeprava, ale také přeprava mezinárodní. Vaše balíky mohou tedy putovat doslova kamkoliv, tato společnost si s nimi dokáže vždycky poradit a poslat je tím správným směrem.

Vyzvednutí u Vás ve firmě

Velkou výhodou je zejména to, že balíky, které jsou již připravené na odeslání, není nutné vozit někam dále, například na pobočky, svozová místa a tak podobně. Už při zadávání objednávky se budete moct domluvit na místu a termínu, kdy si pro Vaše zásilky spedice přijede. Z toho vyplývá, že své balíky budete moci předat kurýrovi třeba přímo ve své firmě, kam si pro ně ochotně přijede. Ušetří Vám to opravdu hodně času a taky práce, protože se nebudete muset starat o nic, kromě samotného zabalení zásilek, které je ale otázkou chvilky.

Výhody jedna za druhou

Proč právě společnost Emons? Na trhu je tolik spedicí, že si člověk může vybírat. Ne každá je avšak opravdu spolehlivá. Pokud tedy chcete sáhnout na jistotu, volte Emons. Důvodů je víc než dost:

 

-        Vnitrostátní přeprava realizovaná v rámci celé České republiky

-        Mezinárodní přeprava zajišťovaná prostřednictvím námořní, letecké nebo kamionové přepravy

-        Možnost přiobjednání doplňkových služeb, jako je připojištění balíků, expresní doručení

-        Přeprava zásilek ve velmi rychlém čase (v případě vnitrostátní přepravy pouze 1–2 pracovní dny)

-        Možnost řešit vše online a z pohodlí své kanceláře