Rychlá výměna autoskla Trutnov a okolí

Ptáte se, jak se dá sehnat odborná, profesionální a kvalitní výměna autoskla na Trutnovsku? V tom případě se obraťte na firmu Autoskla – fólie Binek. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru výměny autoskel a montáže provádíme v moderní provozovně, která splňuje ta nejpřísnější měřítka pro kvalitní montáž autoskel. Díky nejnižší možné prašnosti, která je zde pečlivě udržována, zde provádíme i montáž autofólií. Jako správní profesionálové nabízíme svým zákazníkům mobilní montáže. Výměnu skla a v případě vyhovujících podmínek i instalaci fólie na autoskla, jsme tak schopni odborně provést přímo u Vás.

Výměna autoskel a výměna předního skla se provádí na všechny typy vozů a značek, včetně zemědělské techniky, stavebních strojů a speciálních vozidel jako jsou například rolby. Dále servisům a prodejcům náhradních dílů nabízíme velkoobchodní ceny a zajímavé množstevní slevy. Praskliny na čelních sklech opravujeme schválenou a homologovanou metodou.

Při likvidaci pojistných událostí spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu. Při likvidaci pojistných událostí spolupracuje firma Binek se všemi pojišťovnami na českém trhu a po předložení všech dokladů, vyřídí výměnu autoskla zcela bezhotovostně. Jednání a vyřešení pojistné události s vaší pojišťovnou, provede kvalifikovaný zaměstnanec firmy a vy se tak zbavíte starostí.

S důvěrou se na nás můžete kdykoli obrátit a opřít se o naše dlouhodobé zkušenosti v oboru autoskel. Těšíme se na Vás.

Kontakt:

Michal Binek
Libušinka 468 (areál BERAN JIŘÍ, s.r.o.)

541 01 Trutnov

e-mail: autoskla@binek.cz
www.autoskla-folie.cz

tel.: 737 522 003